Niemcy, 5 marek, 1908 G

Niemcy, 5 marek, 1908 G

Niemcy, 5 marek, 1908 G

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 21:56:20
330088
Opis: Niemcy - Badenia - Fryderyk II (1907–1918), 5 marek, 1908 G, Karlsruhe
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: bardzo ładne, patyna
Literatura: AKS 164, Jaeger 40

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 197

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  980 zł
4)  800 zł
5)  760 zł