Niemcy, talar, 1554

Niemcy, talar, 1554

Niemcy, talar, 1554

Cena wylicytowana: 3 000 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 21:54:00
330072
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - August (1553–1586), talar, 1554, mennica Annaberg, Aw: Popiersie księcia w prawo, w otoku legenda; Rw: Dwunastopolowa tarcza herbowa, wokoło legenda
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.03 g, delikatna patyna
Literatura: Davenport 9791, Kahnt 48, Schnee 705

Cena końcowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 288

1)  3 000 zł
2)  2 900 zł
3)  2 700 zł
4)  2 500 zł
5)  2 300 zł
6)  1 550 zł
7)  1 500 zł