Prusy Książęce (1525–1657), talar, 1630
Cena wylicytowana: 3 500 zł
330070
Opis: |
Prusy Książęce (1525–1657) - Jerzy Wilhelm (1619–1640), talar, 1630, mennica Królewiec, Aw: Półpostać w prawo, w otoku legenda, Rw: Tarcza herbowa, wokoło legenda |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 28.63 g; ciemna patyna, nieduży ślad po usuniętej zawieszce |
Davenport 6141, Henckel 3272, Vossberg 1516, Slg. Marienburg 1497 |
Cena końcowa: 3 500 zł
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 370
1) 3 500 zł
2) 3 400 zł
3) 3 000 zł
4) 2 500 zł
5) 2 400 zł
6) 2 300 zł
7) 2 100 zł
min |