Prusy Książęce (1525–1657), talar, 1630

Cena wylicytowana: 3 500 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 21:49:20
330070
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Jerzy Wilhelm (1619–1640), talar, 1630, mennica Królewiec, Aw: Półpostać w prawo, w otoku legenda, Rw: Tarcza herbowa, wokoło legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.63 g; ciemna patyna, nieduży ślad po usuniętej zawieszce
Literatura: Davenport 6141, Henckel 3272, Vossberg 1516, Slg. Marienburg 1497

Cena końcowa: 3 500 zł
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 365

1)  3 500 zł
2)  3 400 zł
3)  3 000 zł
4)  2 500 zł
5)  2 400 zł
6)  2 300 zł
7)  2 100 zł