Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 21:28:40
329962
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 230

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  250 zł
4)  230 zł
5)  220 zł
6)  210 zł
7)  200 zł
8)  195 zł
9)  190 zł
10)  180 zł
11)  170 zł
12)  90 zł