Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 21:23:40
329980
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1930, Warszawa, sztandar – 100-lecie Powstania Listopadowego
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bite stemplem płytkim, ciemna patyna
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 455

1)  1 250 zł
2)  1 250 zł
3)  1 150 zł
4)  1 050 zł
5)  980 zł
6)  960 zł
7)  900 zł
8)  860 zł
9)  760 zł
10)  520 zł
11)  490 zł
12)  460 zł
13)  450 zł