Polska, 10 złotych, 1934 S

Polska, 10 złotych, 1934 S

Polska, 10 złotych, 1934 S

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 21:20:20
329985
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 123

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 192

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  350 zł
4)  340 zł
5)  320 zł
6)  155 zł