Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 21:13:20
329893
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1595, Wschowa, data na końcu legendy awersu
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger W.95.6.a

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 430

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  390 zł
4)  380 zł
5)  340 zł
6)  330 zł
7)  320 zł
8)  260 zł
9)  230 zł
10)  220 zł
11)  200 zł
12)  200 zł
13)  135 zł
14)  125 zł