Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 276-282
Zakończenie: 09-09-2021 20:50:20
329940
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Probus (276–282), antoninian bilonowy, 276-282, Siscia, Aw: Popiersie z berłem w lewo, IMP C M AVR PROBVS P F AVG, Rw: Mars kroczący w prawo, trzymający berło i trofeum, VIRTVS PROBI AVG, w odcinku XXIQ |
Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 3.19 g, zielona patyna |
Literatura: | RIC 810 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 128