Rzym prowincjonalny, brąz, 238-244

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 20:41:00
329957
Opis: Rzym prowincjonalny - Tracja - Hadrianopolis - Gordian III 238–244, brąz, 238-244, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, AVT K M ANT ΓOPΔIANOC..., Rw: Nagi Apollo stojący w prawo, trzymający łuk, [AΔPIANO] ΠOΛЄITΩN
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 27.1 mm, 11.58 g, niecentrycznie wybity awers, zielona patyna
Literatura: Varbanov 3716-3718

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 137

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  48 zł