Grecja i posthellenistyczne, brąz, 310-303 pne
Cena wylicytowana: 130 zł
329930
Opis: |
Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, 310-303 pne, Aw: Głowa brodatego Pana w prawo, Rw: Gryfon w lewo, pod nim jesiotr, w polu ΠΑΝ |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
brąz, 21.1 mm, 6.68 g, zielona patyna |
MacDonald 69, Anokhin 111, SNG BM Black Sea 869, SNG Cop. 30 |
Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 234
1) 130 zł
2) 125 zł
3) 110 zł
4) 100 zł
5) 70 zł
6) 65 zł
7) 60 zł
8) 50 zł
9) 48 zł
min |