Grecja i posthellenistyczne, zestaw 3 x płacidło w kształcie grotu, VI-V w. pne

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 20:32:20
329790
Opis: Grecja i posthellenistyczne, zestaw 3 x płacidło w kształcie grotu, VI-V w. pne, Apollonia Pontika, Istria oraz Scytia (?)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 5.14 g, 4.49 g oraz 3.87 g, razem 3 sztuki, jedno płacidło podgięte

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 592

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  140 zł
5)  125 zł
6)  110 zł
7)  100 zł
8)  95 zł
9)  90 zł