Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Sattelkopfpferd, II–I w. pne

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 20:32:00
329936
Opis: Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Sattelkopfpferd, II–I w. pne, Aw: Stylizowana głowa Zeusa w prawo, Rw: Stylizowany jeździec na koniu w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20.5 mm, 7.40 g
Literatura: Slg Lanz 639

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 233

1)  400 zł
2)  400 zł
3)  320 zł
4)  140 zł
5)  135 zł
6)  130 zł
7)  125 zł
8)  120 zł