Belgia, odznaka nagrodowa

Belgia, odznaka nagrodowa

Belgia, odznaka nagrodowa

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 22:03:00
328560
Opis: Belgia - Leopold II (1865–1909), odznaka nagrodowa, Kartusz w którym 1ER PRIX, wyżej monogram Leopolda w tarczy, niżej herb Belgii, z boków dwóch strzelców, MÉDAILLES TENANT - LIEU DE BREVET, na dole sygnatura ED HOPPE, na stronie odwrotnej trąbka na skrzyżowanych karabinach i proporcach, RÉGIMENT DES - CARABINIERS - SALLE D'ARMES
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 50.6 mm, 44.41 g

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 101

1)  50 zł
2)  48 zł