Zakończenie: 02-09-2021 20:00 ÷ 22:49
Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Sattelkopfpferd, II–I w. pne
329502
Aw: Stylizowana głowa Zeusa w prawo, Rw: Stylizowany jeźd... | III/III- |
310 zł szac. 200 zł 187 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, 49-54
329532
Aw: Głowa cesarza Klaudiusza w wieńcu laurowym w prawo, p... | III+ |
310 zł szac. 150 zł 350 wyświetleń |
12 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1934
329720
Józef Piłsudski | III |
310 zł szac. 150 zł 249 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Prusy Książęce (1525–1657), grosz, 1530
325244
końcówka napisu na rewersie PRVS | III |
310 zł szac. 70 zł 267 wyświetleń |
12 | zakończona | |
Prusy Książęce (1525–1657), lot 2 x półtorak, 1612(IZ), 1622
329474
| III/III+ |
310 zł szac. 80 zł 146 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1868
325076
| III- |
310 zł szac. 200 zł 125 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1767 A
329601
| IV+ |
310 zł szac. 200 zł 116 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1835
329700
| III- |
310 zł szac. 150 zł 109 wyświetleń |
11 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Filip V Wysoki, 1837
329612
Aw: Popiersie władcy w prawo, z boków sygnatura CAQUÉ. F.... | II+ |
310 zł szac. 250 zł 167 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, lot 2 x półtorak, 1615, 1619
329463
| II/II+ |
320 zł szac. 80 zł 280 wyświetleń |
9 | zakończona |