Prusy Książęce (1525–1657), grosz, 1530

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 21:45:20
325244
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Albert Hohenzollern (1525–1568), grosz, 1530, Królewiec, końcówka napisu na rewersie PRVS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3772 (R), Slg. Marienburg 1123, Voss. 1315

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 251

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  250 zł
4)  230 zł
5)  180 zł
6)  150 zł
7)  105 zł
8)  95 zł
9)  85 zł
10)  75 zł
11)  70 zł
12)  42 zł