Polska, Odznaka Związku Osadników Wojskowych, 1946–1948

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 22:43:20
329022
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), Odznaka Związku Osadników Wojskowych, 1946–1948, Wieniec, w którym skrzyżowane miecz i lemiesz, wyżej Orzeł, na wieńcu ZOW, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana IWAŃCZAK - WARSZAWA
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 21.0 x 23.4 mm, 7.72 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 119

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  30 zł
4)  18 zł