Polska, medal na pamiątkę chrztu

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 22:43:00
320796
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal na pamiątkę chrztu, Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, u góry Gołębica, JEDEN BÓG, JEDNA WIARA, JEDEN CHRZEST, Rw; NA PAMIĄTKĘ / CHRZTU / Cezaremu Lorenc / od / M. Łuczyńskiego / 25/II 1929r., niżej krzyż, kotwica i gorejące serce, na obrzeżu punce srebra
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 54.7 mm, 42.62 g, lekko przetarty

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 207

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  185 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  150 zł