Polska, medal na pamiątkę chrztu, XIX w.

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 22:42:40
320802
Opis: Polska - XIX wiek, medal na pamiątkę chrztu, XIX w., Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, u góry Gołębica, JEDEN BÓG, JEDNA WIARA, JEDEN CHRZEST, w odcinku punce srebra, Rw; NA PAMIĄTKĘ / CHRZTU, usunięta inskrypcja w polu, niżej krzyż, kotwica i gorejące serce
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 49.7 mm, 31.74 g, uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 272

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  310 zł
4)  270 zł
5)  170 zł
6)  125 zł
7)  120 zł
8)  110 zł
9)  95 zł
10)  90 zł
11)  85 zł
12)  75 zł