Polska, odznaka Elektrycznej Kolei Dojazdowej

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 22:38:00
329030
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka Elektrycznej Kolei Dojazdowej, Warszawa, ukoronowana tarcza na której Syrena, niżej koło ze skrzydłami, odznaka dwuczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana T. IWAŃCZAK i E. ŚLĄZAK / GRAWERZY / WARSZAWA / NOWOGRODZKA 28
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, emalia, 24.0 x 37.0 mm, 8.95 g, wykruszenie emalii, ułamany miecz syreny

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 181

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  28 zł
7)  24 zł