Węgry, 10 poltur, 1706
Węgry, 10 poltur, 1706
Cena wylicytowana: 80 zł
328383
Opis: |
Węgry - Franciszek II Rakoczy (1703–1711), 10 poltur, 1706 |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Huszár 1535 |
Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 98
1) 80 zł
2) 75 zł
3) 40 zł
4) 32 zł
min |