Szwecja, klipa, XVIII w.

Szwecja, klipa, XVIII w.

Szwecja, klipa, XVIII w.

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 22:32:20
328320
Opis: Szwecja, klipa, XVIII w., klipa nieczytelna, widoczny zarys dwóch skrzyżowanych strzał pod koroną
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: miedź, 31.4 x 35.4 mm, 35.24 g

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 71

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  30 zł