Szwajcaria, 3 krajcary, 1601

Szwajcaria, 3 krajcary, 1601

Szwajcaria, 3 krajcary, 1601

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 22:31:40
328308
Opis: Szwajcaria - Zug- kanton, 3 krajcary, 1601
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: HMZ 2-1099e, Saurma 1718

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 122

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  95 zł
4)  75 zł
5)  42 zł
6)  40 zł
7)  36 zł
8)  34 zł
9)  32 zł