Niemcy, grosz, 1600

Niemcy, grosz, 1600

Niemcy, grosz, 1600

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 22:25:00
328296
Opis: Niemcy - Schleswig-Holstein - Gottorp - Jan Adolf (1590–1616), grosz, 1600, skrócona data 6 - 00
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Saurma 3542

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 89

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  30 zł