Polska, 100 złotych, 1966
Polska, 100 złotych, 1966
Cena wylicytowana: 330 zł
329152
Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1966, Warszawa, Tysiąclecie Państwa Polskiego - Mieszko i Dąbrówka |
Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
delikatna patyna, pięknie zachowane |
Parchimowicz 268 |
Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 154
1) 330 zł
2) 320 zł
3) 300 zł
4) 280 zł
5) 260 zł
6) 200 zł
7) 180 zł
8) 170 zł
9) 160 zł
10) 130 zł
11) 125 zł
12) 120 zł
min |