Polska, 1 grosz, 1927

Polska, 1 grosz, 1927

Polska, 1 grosz, 1927

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 21:46:20
329318
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 1 grosz, 1927, Warszawa
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, piękny
Literatura: Parchimowicz 101c

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 158

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł