Polska, szeląg miejski, bez daty

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 21:32:40
328251
Opis: Polska - Michał Korybut Wiśniowiecki (1669–1673) - miasto Toruń, szeląg miejski, bez daty, Toruń, kropki po bokach herbu Torunia
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNCT 1753, Kop. 8371b (R3), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 280

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  160 zł
4)  155 zł
5)  135 zł
6)  60 zł
7)  50 zł
8)  40 zł
9)  36 zł
10)  32 zł