Polska, frank, 1576 / 9

Polska, frank, 1576 / 9

Polska, frank, 1576 / 9

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 21:27:20
328517
Opis: Polska - Henryk Walezy (1573–1575–1589), frank, 1576 / 9, mennica Rennes, wariant z datą wybitą na rewersie
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.86 g, patyna
Literatura: Duplessy 1130, Kop. 10411 (R3)

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość odsłon: 222

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  600 zł
4)  580 zł
5)  560 zł
6)  540 zł