Armenia, kardez

Rozpoczęcie: 16-08-2021 18:00
Zakończenie: 26-08-2021 21:11:40
Armenia, kardez

Armenia, kardez

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 21:11:40
328500
Opis: Armenia - Hetoum II (1289–1305), kardez, Aw: Głowa władcy na wprost, wokoło legenda, Rw: Podwójny długi krzyż z kwiatowym ornamentem u dołu, wokoło legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 21.6 mm, 4.37 g, patyna
Literatura: Nercessian 398

Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 108