Cesarstwo Rzymskie, denar pośmiertny, po 141

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 20:56:00
328103
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Faustyna I (138–141) - żona Antonina Piusa), denar pośmiertny, po 141, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, DIVA FAVSTINA, Rw: Posąg cesarzowej w sześciokolumnowej świątyni, wokoło napis AED DIV FAVSTINAE
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 2.80 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 343

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 82

1)  70 zł
2)  65 zł