Aukcja online

pokaż wszystko
Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 14-06-2021 18:00
Zakończenie: 24-06-2021 20:00 ÷ 22:50
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, 20 złotych, 20.06.1931
Polska, 20 złotych, 20.06.1931
326299
seria CG., numeracja 8142806
Certyfikat
II-

230 zł

szac. 100 zł

99 wyświetleń

5 zakończona
Pomorze Zachodnie, brakteat, XIII/XIV w.
Pomorze Zachodnie, brakteat, XIII/XIV w.
325988
Korona, z której środkowego fleurona wyrasta lilia, promi...
III+

230 zł

szac. 100 zł

166 wyświetleń

4 zakończona
Pomorze, brakteat
Pomorze, brakteat
326199
Ukoronowana długowłosa głowa, promienie na stoku wału
III/III-

230 zł

szac. 120 zł

166 wyświetleń

5 zakończona
Pomorze Wschodnie, brakteat, przed 1277
Pomorze Wschodnie, brakteat, przed 1277
326202
Gryf kroczący w lewo
III+

230 zł

szac. 75 zł

201 wyświetleń

8 zakończona
Polska, denar, 1081–1102
Polska, denar, 1081–1102
326158
Aw: Głowa w lewo, legenda; Rw: Budowla z trzema wieżami o...
III/III-

230 zł

szac. 300 zł

300 wyświetleń

4 zakończona
Polska, zestaw 3 x trojak
Polska, zestaw 3 x trojak
326169
1597 (Bydgoszcz), 1597 (Lublin), 1598 (Bydgoszcz)
III/IV

230 zł

szac. 120 zł

138 wyświetleń

5 zakończona
Polska, szóstak, 1661
Polska, szóstak, 1661
326008
na awersie Ślepowron bez obwódki, data tylko na rewersie,...
II-

230 zł

szac. 200 zł

271 wyświetleń

10 zakończona
Polska, medal z Michałem Korybutem Wiśniowieckim - późniejszy odlew, XIX w.
Polska, medal z Michałem Korybutem Wiśniowieckim - późniejszy odlew, XIX w.
325908
Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej sygnatura I.I.REICHEL...
III

230 zł

szac. 60 zł

176 wyświetleń

6 zakończona
Polska, 1/2 marki polskiej, 9.12.1916
Polska, 1/2 marki polskiej, 9.12.1916
325601
"Generał", seria B, numeracja 7420421
I/I-

240 zł

szac. 120 zł

181 wyświetleń

11 zakończona
Polska, 100.000 marek polskich, 30.08.1923
Polska, 100.000 marek polskich, 30.08.1923
326344
seria D, numeracja 2386113
Certyfikat
III

240 zł

szac. 150 zł

104 wyświetleń

6 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.