Pomorze Zachodnie, brakteat, XIII/XIV w.

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 24-06-2021 21:19:00
325988
Opis: Pomorze Zachodnie - Dymin- miasto, brakteat, XIII/XIV w., Korona, z której środkowego fleurona wyrasta lilia, promienie na wale
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.3 mm, 0.18 g, niewielki prześwit na wale
Literatura: Dbg-P. 103 (?), Kop. 4746 (R6) (?)

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 164

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  65 zł
4)  60 zł