Wielka Brytania, zestaw 3 odznaczeń

Rozpoczęcie: 31-05-2021 18:00
Zakończenie: 10-06-2021 22:46:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:46:40
324526
Opis: Wielka Brytania - Jerzy V (1910–1936), zestaw 3 odznaczeń, w skład zestawu wchodzą: Gwiazda 1914–15, Medal Wojenny Brytjski oraz Medal Zwycięstwa, wszystkie trzy bez wstążek, na każdym z odznaczeń nabite lub wygrawerowane nazwisko W. Ruddy, dodatkowo niewielkie pudełko i dwa dokumenty: zwolnienie Williama Ruddy'ego ze szpitala oraz dokument nadający mu War Badge
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: razem 6 pozycji związanych z jedną osobą
Literatura: Barac 158, 159, 162

Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 146