Wielka Brytania, zestaw odznaczeń

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:46:20
324528
Opis: Wielka Brytania - Jerzy VI (1936–1952), zestaw odznaczeń, w skład zestawu wchodzi Gwiazda Italii, Gwiazda 1939–1945, Medal Wojska, Odznaka Pamiątkowa 2. Korpusu (z nabitym numeram 007196, orzeł wz. 39, dwa guziki wojskowe wykonan najprawdopodobniej w Anglii, naszywka POLAND, szkaplerz oraz zaświadczenie 5. Kresowego Baonu CKM zaświadczającze, że Kaszkur Julian uprawniony jest do noszenia Gwiazdy za Wojnę 1939–1945 oraz Gwiazdy Italii
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: razem 10 przedmiotów, Odznaka Pamiątkowa 2. Korpusu z ubytkiem słupka, niewielkie ubytki w naszywce POLAND

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 19
Ilość odsłon: 288

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  500 zł
4)  460 zł
5)  420 zł
6)  320 zł
7)  310 zł