Polska, Prymas Tysiąclecia i Jego Następca, 2001

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:41:40
323008
Opis: Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, Prymas Tysiąclecia i Jego Następca, 2001, Warszawa, Aw: Na tle krzyża papież, Stefan Wyszyński i Józef Glemp, K.W.F. PRYMAS TYSIĄCLECIA I JEGO NASTĘPCA, Rw: Logo Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, z boków znak Polskiego Związku Filatelistycznego i Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki, UNIWERSYTET KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO - OKRĘG WARSZAWSKI PZF / MAZOWIECKIE CENTRUM KILTURY I SZTUKI, medal projektu Ryszarda Dudzińskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 69.9 mm, 148.50 g, nakład 175 sztuk
Literatura: Nestorowicz 1123, Paszkowycz 40/01

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 85

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  110 zł
4)  90 zł
5)  40 zł
6)  36 zł