Polska, Prymas Tysiąclecia i Jego Następca, 2001

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:41:20
323007
Opis: Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, Prymas Tysiąclecia i Jego Następca, 2001, Warszawa, Aw: Na tle krzyża papież, Stefan Wyszyński i Józef Glemp, K.W.F. PRYMAS TYSIĄCLECIA I JEGO NASTĘPCA, Rw: Logo Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, z boków znak Polskiego Związku Filatelistycznego i Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki, UNIWERSYTET KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO - OKRĘG WARSZAWSKI PZF / MAZOWIECKIE CENTRUM KILTURY I SZTUKI, medal projektu Ryszarda Dudzińskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 70.0 mm, 149.27 g, nakład 158 sztuk
Literatura: Nestorowicz 1122, Paszkowycz 40/01

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 91

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  120 zł
4)  90 zł
5)  42 zł
6)  38 zł
7)  36 zł