Polska, 500-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, 1900

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:32:00
320765
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), 500-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, 1900, Aw: Na tronach siedzące postacie władców: Kazimierza Wielkiego, Jadwigi i Władysława Jagiełły, na tle gotyckiej dekoracji, KAZIMIRUS + HEDWIGIS + WLADISLAUS; Rw: Herby Krakowa, Akademii Krakowskiej i Uniwersytetu Jagiellońskiego na tle wieńca, u dołu daty 1364-1400-1900, wokoło IMP • FRANCISCO • IOSEPHO • I • SEMPER • AVG • CENTVM • LVSTRA • VERITATI • IMPENSA, na obrzeżu nabita punca BRONZE, medal projektu Wincentego Trojanowskiego
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 68.1 mm, 131.51 g, ładnie zachowany
Literatura: Więcek 155, Chomyn 939

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 314

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  410 zł
4)  320 zł
5)  280 zł
6)  185 zł
7)  155 zł
8)  145 zł
9)  125 zł
10)  120 zł