Polska, medal na pamiątkę chrztu, ok. 1870

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:30:20
320805
Opis: Polska - XIX wiek, medal na pamiątkę chrztu, ok. 1870, Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, u góry Gołębica, JEDEN BÓG, JEDNA WIARA, JEDEN CHRZEST, Rw; NA PAMIĄTKĘ / CHRZTU / Stanisławowi Józefowi Witalisowi / Leszczyńskiemu / OD / Józefa Wincenta Szląskowskiego / dnia Maja 1877 r., niżej krzyż, kotwica i gorejące serce, na obrzeżu punce srebra
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 54.7 mm, 41.77 g, zniekształcenia rantu po nabiciu punc, przetarte tło

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 162

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  190 zł
4)  140 zł
5)  135 zł
6)  125 zł
7)  120 zł