Polska, medalik na pamiątkę 500. rocznicy bitwy pod Grunwaldem (późniejszy odlew), 1910

Rozpoczęcie: 31-05-2021 18:00
Zakończenie: 10-06-2021 22:28:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:28:40
324273
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medalik na pamiątkę 500. rocznicy bitwy pod Grunwaldem (późniejszy odlew), 1910, Aw: Dwa popiersia w prawo, z boków tarcze z Orłem i Pogonią, z prawej punca srebra, KRÓL JAGIEŁŁO W KS WITOLD 1410 - 1910, Rw: Dwaj rycerze stojący na płaszczu krzyżackim, z prawej hełm z pióropuszem, jeden trzyma sztandar z Orłem, drugi miecze, W 500 ROCZNICĘ POGROMU KRZYŻAKÓW POD GRUNWALDEM
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal 30.6 mm, 11.95 g, miejscowe ślady korozji
Literatura: Strzałkowski 158

Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 96