Rosja, Krzyż Opołczenia, po roku 1905

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:26:20
325112
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), Krzyż Opołczenia, po roku 1905, Krzyż pospolitego ruszenia, noszony na czapkach żołnierskich. W centralnej części monogram Mikołaja II Aleksandrowicza, na ramionach krzyża napis ZA WIARĘ, CARA, OJCZYNZĘ.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 41.9 mm, 5.65 g, patyna

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 197

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  40 zł
5)  32 zł