Rosja, Wstęga nagrodowa za Warszawę, 1831

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:25:20
324340
Opis: Rosja - Mikołaj I (1825–1855), Wstęga nagrodowa za Warszawę, 1831, wstęga z czasów Powstania Listopadowego, na niej legenda ЗА ВАРШАВУ 25 И 26 АВГУСТА / 1831 ГОДА, wstęga jednoczęściowa, bita z kontrą
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź 118.2 x 47.5 mm, 14.37 g, minimalnie gięta, nierówna patyna, miejscowe ślady korozji

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 270

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  460 zł
4)  400 zł
5)  180 zł