Niemcy, Krzyż Żelazny, 1914

Niemcy, Krzyż Żelazny, 1914

Niemcy, Krzyż Żelazny, 1914

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:24:20
324877
Opis: Niemcy - Rzesza Niemiecka (1871–1918), Krzyż Żelazny, 1914, Krzyż, na środku którego litera W, na górnym ramieniu korona, na dolnym ramieniu 1914, na stronie odwrotnej na środku trzy liście dębu, nad nimi korona i FW, na dolnym ramieniu 1813, na zawieszeniu nabita nieczytelna punca, odznaczenie trzyczęściowe, mocowane na wstążkę, brak wstążki
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: żelazo, srebro, 43.5 x 47.8 mm, 16.72 g, korozja
Literatura: Barac 54, OEK 1909

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 514

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  170 zł
4)  120 zł
5)  90 zł