Niemcy, zestaw 2 medali

Niemcy, zestaw 2 medali

Niemcy, zestaw 2 medali

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:23:20
324272
Opis: Niemcy - XIX wiek, zestaw 2 medali, w zestawie: medal z 1796 roku z Edwardem Jennerem na pamiątkę odkrycia szczepionki przeciw ospie w roku 1796 (sygnowany F. LOOS) oraz medal religijny z fragmentami Pisma Świętego - medal z zaniotowanym otworem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 136

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  70 zł
4)  60 zł