Watykan (Państwo Kościelne), scudo, 1846 R

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:20:40
324921
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Sede vacante 1846, scudo, 1846 R, Rzym, Aw: Baldachim i dwa skrzyżowane klucze nad tarczą z herbem, SEDE VACANTE MDCCCXXXXVI, Rw: Wzlatujący Gołąbek Pokoju, NON RELINQVAM VOS ORPHANOS
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 23.25 g, patyna
Literatura: Berman 3295, CNI 2, Muntoni 2

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 294

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  860 zł
4)  680 zł
5)  620 zł
6)  600 zł
7)  560 zł
8)  420 zł
9)  410 zł
10)  380 zł
11)  360 zł