Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1940

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:20:20
322535
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1940, Filadelfia, typ Walking Liberty
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, patyna
Literatura: KM 142

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 78

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  44 zł
4)  42 zł