Niemcy, 2 marki, 1907 F

Niemcy, 2 marki, 1907 F

Niemcy, 2 marki, 1907 F

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:15:40
324329
Opis: Niemcy - Wirtembergia - Wilhelm II (1891–1918), 2 marki, 1907 F, Stuttgart
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 145, Jaeger 174

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 81

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  48 zł
5)  40 zł
6)  36 zł