Niemcy, 2 marki, 1909 E

Niemcy, 2 marki, 1909 E

Niemcy, 2 marki, 1909 E

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:15:20
325062
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August III (1904–1918), 2 marki, 1909 E, Muldenhütten, wybite na 500–lecie uniwersytetu w Lipsku
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładne
Literatura: AKS 189, Jaeger 138

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 93

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  320 zł
4)  310 zł