Niemcy, 2 marki, 1877 E

Niemcy, 2 marki, 1877 E

Niemcy, 2 marki, 1877 E

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:15:00
324328
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Albert (1873–1902), 2 marki, 1877 E, Drezno
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 169, Jaeger 121

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 72

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł
4)  34 zł
5)  32 zł
6)  30 zł