Niemcy, 2 marki, 1905 A

Niemcy, 2 marki, 1905 A

Niemcy, 2 marki, 1905 A

Cena wylicytowana: 2 700 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:13:20
324327
Opis: Niemcy - Meklenburgia-Strelitz - Adolf Fryderyk V (1904–1914), 2 marki, 1905 A, Berlin
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, nakład tylko 10.000 sztuk, bardzo ładne i rzadkie
Literatura: AKS 85, Jaeger 91

Cena końcowa: 2 700 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 449

1)  2 700 zł
2)  2 600 zł
3)  2 300 zł
4)  2 000 zł
5)  1 800 zł
6)  1 600 zł
7)  1 500 zł
8)  1 450 zł
9)  1 300 zł
10)  1 250 zł