Niemcy, 32 szylingi, 1794 OHK

Niemcy, 32 szylingi, 1794 OHK

Niemcy, 32 szylingi, 1794 OHK

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:02:20
324903
Opis: Niemcy - Hamburg- miasto, 32 szylingi, 1794 OHK, Hamburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.20 g, patyna
Literatura: Gaedechens 651a

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 109

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  160 zł
4)  155 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  90 zł