Europa - różne, lot 6 monet

Europa - różne, lot 6 monet

Europa - różne, lot 6 monet

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 21:53:00
324911
Opis: Europa - różne, lot 6 monet, 20 krajcarów 1765 (Franciszek I Lotaryński, Norymberga), 1794, 1815, 1830 (Franciszek II - Austria) oraz 20 krajcarów 1844 i 1848 (Ferdynand I - Węgry)
Stan zachowania: II-/III,
Dodatkowe informacje: razem 6 sztuk, patyna
Literatura: Kellner 358, 634, 719, 794, 282, 287

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 88

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  170 zł
4)  160 zł
5)  120 zł
6)  110 zł
7)  105 zł
8)  75 zł